Jeśli szukasz miejsca  które pozwoli Ci właściwie przygotować swoje umiejętności  do egzaminu sprawnościowego będącego jednym z etapów rekrutacji do Policji i Straży  Pożarnej  , to SCOUT SPORT oferuje w tym zakresie w pełni profesjonalny program obejmujący  plan ćwiczeń ,  usługi wykwalifikowanych  trenerów oraz psychologa . W codziennej służbie policjanta i strażaka ważna jest odporność psychiczna, ponieważ spotkasz się z sytuacjami stresującymi, zagrażającymi życiu lub zdrowiu. Doskonale o tym wiemy . W związku z tym wprowadziliśmy nowość w  przygotowaniu kandydata  do egzaminu polegającą na współpracy z  psychologiem , którego zadaniem jest  wyeliminowanie u Ciebie objawów stresu. Niewątpliwie sytuacje kryzysowe a z nimi spotkasz się  podczas   testów sprawnościowych , multiselectu, rozmowy kwalifikacyjnej  wpływają na efektywność podczas egzaminów.  Dlatego też,  zaproponowane przez nas konsultacje z psychologiem z pewnością ułatwią Ci przejście przez ten trudny okres i pozytywne ich  zaliczenie. W ramach naszego programu przygotowawczego  proponujemy Ci :
  • Plan treningowy dla osób przygotowujących się na egzamin sprawnościowy do Policji i Straży Pożarnej, który został rozpisany na 2 miesiące.
Pierwszy miesiąc to budowa podstawowej sprawności. Drugi miesiąc przeznaczymy na trening specjalistyczny, w którym zwrócimy szczególną uwagę na  ćwiczenia występujące podczas testu. Zajęcia prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych trenerów 3 razy w tygodniu po 1,5h na salach SCOUT SPORT ( sala cross , siłownia ). Po zakończonych ćwiczeniach będziesz miał możliwość skorzystania z sauny oraz pokoju relaksu. Terminy treningów ustalane są z zainteresowanymi  podczas pierwszego spotkania tak aby nie kolidowały z innymi Twoimi zajęciami . Pamiętaj , że należy zacząć  jak najwcześniej przed terminem egzaminu.  
  • Współpracę z psychologiem, którego zadaniem będzie przygotowanie Cię do egzaminu poprzez wyeliminowanie stresu występującego w sytuacjach kryzysowych (rozmowa kwalifikacyjna, test pisemny, multiselect). Konsultacje dadzą Ci wskazówki umożliwiające pozytywne zaliczenie egzaminów.
Spotkania odbędą się dwa razy w trakcie programu w salach konferencyjnych HOTEL SCOUT . Oferujemy Ci w pełni profesjonalny program , jednak to od Ciebie i Twoje zaangażowania zależy, czy zostaniesz w przyszłości przyjęty w szeregi Policji i Straży Pożarnej . Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną propozycją skontaktuj się ze SCOUT SPORT  . Wszelkie informacje dostępne są pod nr telefonu 734 472 303.